Grāmata: Aritmētika, Andrejs Kiseļevs (ISBN 978-9934-8265-5-9)

Lai veicinātu skolēnu matemātikas apguves kvalitātes paaugstināšanos, ir izdota izcilā krievu pedagoga Andreja Kiseļeva mācību grāmata “Aritmētika”. Formāts A5 (210 x 148), mīkstie vāki, 138 lpp, faksimilizdevums, cena 3,00 Eiro. Izdevumam ir piemērots Creativ commons (CC) autortiesību princips un brīvi ir pieejama bezmaksas elektroniskā versija.

Andrejs Kiseļevs (1852 – 1940) bija matemātikas skolotājs, kurš visu mūžu veltīja, lai izveidotu un pilnveidotu matemātikas mācību grāmatas. Pirmo mācību grāmatu izdeva 1884.gadā. 1938.gadā Kiseļeva grāmatas Padomju Savienībā tika apstiprinātas kā oficiāli skolu mācību līdzekļi. A.Kiseļeva mācību grāmatas tiek uzskatītas par vienām no labākām matemātikas mācību grāmatām. Tā kā matemātika nevar novecot, arī Kiseļeva mācību grāmatas ir nenovecojošas un joprojām ir aktuālas tiem pedagogiem un vecākiem, kuri vēlas, lai bērni patiešām iemācītos un izprastu matemātiku, kas ir galvenais skolu mācību priekšmets skolēnu loģiskās domāšanas attīstīšanai.

Grāmatas papīra versiju ir iespējams iegādāties tikai ar iepriekšēju pasūtījumu. Grāmatnīcās tuvākajā laikā to visdrīzāk nebūs iespējams iegādāties. Pasūtīt var rakstot uz e-pastu ip2500@gmail.com, norādot nepieciešamo eksemplāru skaitu un piegādes adresi. Pēc 10 vai vairāk pasūtījumu saņemšanas, tiks nodrukāts attiecīgs daudzums un izsūtīts pa pastu. Jārēķinās, ka maza kopējā pieprasījuma gadījumā grāmatu var nākties gaidīt pat vairākus mēnešus. Samaksa par grāmatu pēc saņemšanas ar pārskaitījumu. Cena 3,00Eiro + 1,50 Eiro pasta izdevumi, kopā attiecīgi 4,50 Eiro.

Pārskatāmā nākotnē ir plānots izdot arī Andreja Kiseļeva “Ģeometrija” un “Algebra”.

Anotācija:
Mācību grāmata pamatskolas vecuma bērniem. Kā skolu mācību grāmatu apstiprinājusi Latvijas PSR Izglītības ministrija.

***

Bezmakasas elektroniskā versija: http://host-a.net/u/ipizdevnieciba2/Kiselevs_Aritmetika_eversija_gala.pdf ; http://www.mediafire.com/file/9vcuxcr7ewu435t/Kiselevs_Aritmetika_eversija_gala.pdf/file

This entry was posted in Grāmatas. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s